پیام کردستانیان به‌ دشمنان نظام اسلامی - وب‌سایت خبری تحلیلی هاوری
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۹ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
پیام کردستانیان به‌ دشمنان نظام اسلامی

سیدحسین نقوی حسینی با بیان اینکه کردستان سرزمین قهرمانان و وطن‌پرستان و سرزمینی است که در تاریخ ایران به ایرانی‌بودن خود افتخار کرده است،گفت:امروز شما مردم در کنار نماینده مقام معظم رهبری در استان، استاندار،نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همه نیروهای نظامی و انتظامی،نیروهای سپاه و همه خادمین ملت حضور پیدا کردید تا به دنیا این پیام را بدهید که ملت ایران ایستاده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:امروز شما چهلمین سالگرد پیروزی انقلابی را جشن می‌گیرد که آمریکا را به زیرکشید و دماغ آن را به خاک مالید،امروز سالگرد پیروزی انقلابی را جشن می‌گیرید که یک حکومت مستبد،دیکتاتور و با چکمه‌های خونین را به زیر کشید،حکومتی که ژاندارم و گوش به فرمان آمریکایی‌ها در منطقه بود.

وی گفت:این ملت با پیروزی انقلاب،حکومتی را به زیرکشید که سرباز آمریکایی‌ها در منطقه و جهان اسلام محسوب می‌شد و در کنار رژیم صهیونیستی علیه مسلمانان توطئه‌ افکنی می‌کرد.

نقوی‌حسینی تاکید کرد:رسانه‌هایی که امروز با کمال نامردی و ناجوانمردی دوران فساد و کثیف طاغوت را به رخ ما می‌کشند تاریخ را بخوانید که شاه ایران برای جابجایی نخست وزیر خود به واشنگتن سفر می‌کرد دست رئیس جمهور آمریکا را می‌بوسید و از او اجازه می‌گرفت که دکتر امینی را برکنار و علم را جایگزینش کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر رئیس جمهور آمریکا اجازه می‌داد شاه ایران می‌توانست نخست‌ وزیر خود را عوض کند،شما حکومتی را سرنگون کردید که وقتی استالین،رزول و چرچیل بدون اجازه دولت ایران به تهران آمدند و در سفارت روسیه بدون اطلاع شاه ایران جلسه تشکیل دادند،وقتی از محمدرضا شاه سوال شد آیا خبر دارید رهبر شوروی،نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهور آمریکا در تهران نشست برگزار کرده‌اند جواب داد،خبر ندارم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:سه رهبر کشورهای دنیا در خاک ایران و سفارت انگلیس حضور پیدا کرده بودند و شاه ایران بی‌اطلاع بود و وقتی به سفارت روسیه رفت تا با آنها ملاقات کند به شاه ایران اجازه نداند.

وی اظهار کرد:وقتی سفیر روسیه رفت با استالین صحبت کرد و گفت من سفیر کشور شما در ایران هستم فردا می‌خواهم با اینها کار کنم شما به شاه ایران اجازه ملاقات ندادید من فردا چه جوری کار کنم،استالین به سفیر روسیه گفت «بگو بیاد تو اتاق انتظار بنشیند در بین جلسه ۱۰ دقیقه با او ملاقات می‌کنم».

نقوی‌حسینی افزود:حکومتی که روزانه بیش از ۹ میلیون بشکه نفت با ۳۰ میلیون جمعیت صادر می‌کرد فقر و فلاکت را بر این مردم حاکم کرده بود،ملت ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ چنین حکومتی را سرنگون کردند.

وی گفت: ۵۰ هزار مستشار آمریکایی در ایران همه مقدرات کشور را در دست خود گرفته بودند و اگر با نظامیان و ارتشیان گذشته صحبت کنید خواهند گفت،در پایگاه‌های هواپیمایی ایران برای مهندسان ایرانی خط قرمز مشخص کرده بودند،مستشاران آمریکایی آن طرف خط قرمز و نظامیان و مهندسان ما در این طرف خط اجازه ورود به محوطه کار را نداشتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به مهندسین ما لقب آفتابه‌ساز را می‌دادند،گفت:شما علیه این حکومت انقلاب کردید و امروز با نهضت حضرت امام که سال‌ها برای استقلال و آزادی این مملکت مبارزه کردند و تنها با اتکا به خدا و فرهنگ اسلام و قرآن جلو آمدند،نظامی را به پیروزی رساندند که در اغلب رشته‌های علمی،تکنولوژیکی،درمانی،سلول‌های بنیادین و ۱۰ها رشته دیگر جزء ۱۰ کشور اول دنیا است.وی گفت:همین پیروزی‌ها موجب شده دشمنان‌ ما عصبانی و ناراحت شوند و چشم دیدن رشد و توسعه ملت ایران را نداشته باشند،اگر امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی جرات پرتاپ گلوله‌ای به سمت کشور ما را پیدا نمی‌کنند نه به خاطر حقوق بشر و نگرانی جان مردم ما،بلکه‌ از ترس موشک‌های دوربرد جمهوری اسلامی،ترس ارتش و سپاه مقتدر و ملت مقاوم ایران است.

نقوی‌حسینی افزود:امروز ایران کشور بزرگ،اثرگذار و جزء حلقه‌های اثرگذار تراز اول دنیا است و همین باعث وحشت دشمنان ماست و آنها از این پیروزی‌ها در هراس و ناراحت هستند.

وی خاطرنشان کرد:همه شما اینها را شنیده‌اید بگذارید افتخار کنیم به افتخارات وقتی به سردار هادی‌زاده که بنا داشت دو انبار داعش کثیف تکفیری را نشانه بگیرد و بین این دو انبار یک مسجد وجود داشت،و براساس برآورد نیروهای خودمان اگر به انبارها شلیک می‌شد احتمال داشت مسجد آسیب ببیند،سردار هادی‌زاده گفت انبارها را می‌زنم بدون اینکه مسجد تکان بخورد.

نقوی‌حسینی یادآوری کرد:وقتی که از همین سرزمین‌های نزدیک شما دو موشک شلیک شد بدون اینکه مسجد تکان بخورد انبارها را منفجر کرد تازه رژیم صهیونیستی فهمید که ملت ایران به کجا رسیده‌اند و چه امکانات و قدرت نظامی در اختیار دارند و از آن روز است که آمریکایی‌ها،انگلیسی‌ها،فرانسوی‌ها،آلمانی‌ها و همین خائنین به توافق بین‌المللی بحث موشکی ایران را مطرح کردند چون فهمیدند ایران دارای چه اقتداری است.

وی گفت:توافقی که خود نشستند مذاکره و توافق کردند و شورای امنیت سازمان ملل و اتحادیه اروپا تایید کردند و جامعه جهانی استقبال و همه قبول کردند ولی آمریکایی‌ها برخلاف همه موازین و کنوانسیون‌های بین‌المللی یک طرفه از آن خارج شد و نشان دادند اهل اعتماد،مذاکره و گفت‌وگو نیستند و دروغگوهای کثیفی هستند که برای مانع‌تراشی علیه ملت ما دست به هرکاری می‌زنند و از هر فرصت و امکانی برای جلوگیری از رشد و حرکت طوفنده ملت ما استفاده می‌کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false