استفاده ابزاری هجری از پیشمرگان+ ویدیو - وب‌سایت خبری تحلیلی هاوری
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۹ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
استفاده ابزاری هجری از پیشمرگان+ ویدیو

“حسن شیخانی” عضو کمیته مرکزی حدک در برنامه‌ایی تلویزیونی کرد کانال، با حمله به مصطفی هجری وی را متهم کرد که از پیشمرگان برای دست یابی به اهدافش استفاده ابزاری می‌کند.

انتشار اخباری مبنی بر ملاقات‌های پنهانی عناصر حدکا با فرستادگان سعودی در شمال عراق و سفارتخانه‌های سعودی در اروپا و پرداخت پول‌های کلان به نمایندگان هجری برای ایجاد ناامنی در مرزها و نقاط عمقی کشور و اعزام پیشمرگان (که اغلب جوانان و نوجوانان هیجانی می‌باشند و با شعارهای گروهک تروریستی دمکرات فریب خورده‌اند) که‌ با طرح شکست خورده‌ایی همچون شاخ و شار همواره در محافل غیر رسمی و پنهانی مورد اعتراض واقع شده است.

خبرهای رسیده‌ی درز کرده از جلسات محفلی مخالفان هجری در حدکا حاکی از آن است در گذشته نیز این اقدامات هجری مورد اعتراض واقع شده و کماکان مورد اعتراض است به همین دلیل در اتفاقات اخیر،هجری با سیاست مزورانه سعی می‌کند افرادی چون کاوه بهرامی را مقصر شکست‌ها جلوه دهد و معمولا در زمان اعزام تیم‌های نظامی به اوپا سفر می‌کند.

برای نمونه‌ آخرین شکست حدکا در اعزام تیم نظامی که با تلفات دادن و به‌ کشت دادن دو نفر از اعضای حدکا در یکی از خانه باغ‌ها مواجه شد.

 

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false